Про нас

Адвокатське об’єднання “Мороз, Торкаєнко та партнери” розпочало свою діяльність у листопаді 2017 року. За цей час вже було надано безліч послуг, та вирішено багато питань на користь наших клієнтів.

Запорукою високих стандартів надання послуг у наданні послуг є відповідальність перед Клієнтами та високий рівень власної мотивації. Нашим Клієнтам надається гарантія того, що для вирішення їх питання будуть задіяні всі наявні законні механізми.

Інтереси наших Клієнтів понад усе – це девіз нашої компанії! Основними принципами нашої роботи є довіра до Клієнтів, конфіденційність, професіоналізм і постійний пошук інноваційних юридичних інструментів та технологій, нестандартних шляхів вирішення задач, законність. Наші принципи у роботі дозволяють нашим Клієнтам почувати себе захищеними у будь-яких життєвих та бізнесових ситуаціях.

Основним напрямом нашої діяльності є судова практика у цивільному, адміністративному, господарському та кримінальному процесах. Також, нами надаються послуги з абонентського обслуговування юридичних та фізичних осіб.

НАША КОМАНДА

Торкаєнко Олександр Сергійович

Старший партнер, Керуючий партнер.

У 2005 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ. У тому ж році вступив на службу до органів внутрішніх справ у Миколаївській області, де працював старшим слідчим.

Звільнився з органів внутрішніх справ у званні капітана міліції.

З 2011 року — юрисконсульт, у березні 2014 отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та розпочав приватну адвокатську практику.

З листопада 2017 року — Керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Мороз, Торкаєнко та партнери”.

 

 

 

 

Мороз Сергій Юрійович

Старший партнер

З травня 2010 року працював на посаді помічника адвоката. У 2011 році закінчив Юридичний інститут Національного авіаційного університету (спеціалізація — суд, адвокатура, прокуратура, нотаріат).

З жовтня 2011 року — юрисконсульт ТОВ “Пан — таксі”

З липня 2012 року — юрисконсульт ТОВ “Столичний юрист”

З жовтня 2013 року — теперішній час юрисконсульт ТОВ “Експертна юридична служба”

У вересні 2016 року отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

З листопада 2017 року — Старший партнер Адвокатського об’єднання “Мороз, Торкаєнко та партнери”