Відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради України

Сьогодні, 3 вересня 2018 року, Верховна Рада України, розпочинає роботу дев’ята сесія Верховної Ради України восьмого скликання.

Чим же будуть займатись народні обранці протягом цієї сесії?

Найважливішими для парламенту залишаються питання безпеки. Наприкінці минулої сесії було прийнято новий закон про Національну безпеку, який передбачає ухвалення та імплементацію низки законів – серед них закони про Службу безпеки, про розвідувальні органи, про державне оборонне замовлення і Закон про окремий парламентський комітет, який здійснюватиме парламентський контроль над сектором безпеки і розвідувальними органами, законопроекти щодо інформаційної безпеки.

Ще одне і надважливе питання, яке буде розглядатись на цій сесії – питання Державного бюджету, який буде визначати темпи економічного розвитку на наступний рік та соціальні стандарти життя наших громадян.

Наступне, що будуть розглядати депутати – питання виборчого законодавства, адже на наступний рік нас чекають вибори Президента України та вибори народних депутатів.

Ймовірно буде розглянуто Закон про мови – після того як Конституційний Суд скасував так званий закон Колісніченка-Ківалова, потрібно заповнити законодавчий вакуум, що виник.

Одним з найбільш одіозних питань, яке будуть розглядати депутати – зняття депутатської недоторканості, яке, скоріше за все буде розглянуто восени цього року.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та будьте в курсі новел законодавства.