Правова допомога

Правова допомога у цивільних, господарських, адміністративних справах

Правова допомога у цивільних справах

Цивільні справи — це одна з найбільш поширених галузей українського судочинства, адже до цивільного судочинства належать цивільні (спадщина, захист авторських прав, стягнення заборгованості, спори з приводу договірних відносин і т.д.), земельні, трудові, сімейні, житлові та інші спори.

 

Правова допомога у господарських справах

Господарські спори — це спори, які виникають у процесі діяльності та взаємодії суб’єктів господарювання – між юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. В українських реаліях ведення бізнесу господарські спори є ефективним інструментом захисту прав суб’єктів господарювання.
Господарські спори можуть вирішуватися в досудовому (шляхом надсилання претензій, проведення переговорів, тощо), або у судовому порядку.
Наші адвокати мають значний досвід у наданні правової допомоги бізнесу та веденні справ у господарських судах. Допомога наших адвокатів у господарських спорах може бути наступною:
– проведення первинної консультації з вивченням документів;
– проведення переговорів від імені Клієнта з контрагентами;
– складання правової позиції у справі;
– представництво в судових засіданнях в судах усіх інстанцій;
– супровід примусового виконання судового рішення.

 

Правова допомога у адміністративних справах

Адміністративні справи – категорія справ, у яких однією зі сторін є орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їх посадова чи службова особа.
В українських умовах адміністративні суди — це один з найбільш ефективних способів захисту своїх конституційних справ від свавілля чиновників та державного апарату у цілому.

Захист у справах про адміністративні правопорушення

Справи про адміністративні правопорушення — це категорія справ про притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення та іншими нормами законодавства.
Як може здаватись, на перший погляд це незначна та нескладна категорія справ, але рішення судів та інших органів, уповноважених розглядати такі справи, можуть суттєво вплинути на життя людини (позбавлення права керування транспортним засобом, заборона в’їзду до України або виїзду з України, штраф і т.д.).