Представництво інтересів в судах

Наша діяльність у сфері представництва інтересів в судах починається від первинної консультації Клієнта, продовжується складанням необхідних документів, проведенням переговорів з іншими учасниками процесу, аналізом правової позиції опонентів, участю у переговорах і т.д., представництвом в судових засіданнях, та закінчується (за бажанням Клієнта) супроводом примусового виконання рішення.
Представництво у суді нашими адвокатами має на меті сприяти Клієнтам у здійсненні їхніх інтересів, прав на захист, а також повну та ефективну реалізацію його прав та обов’язків. Ми завжди безкомпромісно відстоюємо позицію нашого Клієнта, в той же час намагаємось повно та всебічно підійти до проблеми Клієнта для досягнення найбільш вигідного результату.

Чому саме адвокат має представляти інтереси Клієнта?

Професію адвоката дуже часто порівнюють з професією лікаря, адже як від дій адвоката так і від дій лікаря може залежати подальша доля людини. Відомо, що самолікування може зашкодити здоров’ю, так само і самостійно обрана тактика дій без необхідного досвіду може призвести до непередбачуваних наслідків, виправити які іноді неможливо, тому і в сфері юриспруденції особі, яка не є фахівцем у галузі права, варто звертатись до професіоналів для вирішення своєї проблеми.